Facebook

NÁŠ TEAM

Je to nádherné, to je to čo budú všetci vaši priatelia a susedia hovoriť keď u vás objavia markízu Vejár, alebo sa zmôžu len na jednoduché WOW. A skutočne vďaka rozmerom a dizajnu s pocitom prímorskej atmosféry je na ňu impozantný pohľad. Markíza Vejár vyrobená z prvotriednych materiálov je nepochybne jedným z najpôsobivejších tieniacich zariadení. Jej krása a funkčnosť v spojitosti s úžitkovými hodnotami vytvárajú jedinečný obytný priestor. Poskytuje rovnako dokonalú ochranu proti najsilnejšiemu slnku a aj v čase najdaždivejších dní.

Svojimi vlastnosťami spĺňa už dávnu túžbu zákazníkov, aby si v pohode mohli vychutnať a dopiť obľúbenú kávu aj v čase nepriaznivého počasia. Markízy s výsuvnými ramenami slúžia najmä ako ochrana proti slnku. V silnom daždi, alebo vetre sa kvôli stabilite musia zrolovať a vy sa musíte premiestniť do obývačky. Teraz je tomu koniec. Vynútiť váš odchod z terasy dokáže len naozaj extrémne počasie, ktoré je už aj pre váš organizmus záťažou. Markíza Vejár počas záťažových testov dokázala, že užívateľ sa skôr sám vzdá terasy ešte predtým než by sa mala markíza z bezpečnostných dôvodov zatiahnuť.

Keď potrebujete tieniť a chrániť priestor otvorte markízu. Ak si chcete vychutnať slnečné lúče, alebo hviezdnu oblohu zatiahnite markízu. Neobmedzujte sa! Je to také jednoduché.

Markíza Vejár vznikla na základe požiadaviek zákazníkov o kvalitnejšie a stabilnejšie tienenie a potreby reagovať na klimatické zmeny. Výsledkom niekoľko ročného vývoja je variabilná a vetru odolná markíza s dokonalým odvodnením strešného plášťa.

Váš team MARKIZY, s.r.o.