Facebook

VEJÁRE

Markíza Vejár je slovenský výrobok. Vznikal postupne za skromných podmienok s nadšením a elánom v malom výrobnom zariadení ako pilotný projekt. Vďaka svojej konštrukcii markíza dokáže tieniť 90-stupňový, 180 stupňový, 270 stupňový a 360 stupňový uhol. Unikátny dizajn markízy dáva projektantom voľnejšiu ruku a inšpiráciu na kreatívne tienenie. Radiálny tvar markíz v spojení s kvalitnou látkou výrazne znižuje priame slnečné tepelné zisky oknami, čím priamo znižuje spotrebu energie.

Markíza vejár 90
90°

Tienenie kútov

Vychutnajte si kreativitu tienenia atypických kútov. Či je už tienený uhol menší ako 90° alebo väčší, krása a funkčnosť markíz je teraz tu. Ovládanie je buď motorické, alebo manuálne. Markíza sa jednoduchým pohybom poľahky ľahko uloží do jednej strany rohu, nenápadne z cesty pre ďalšie použitie. 

Elegantná, ale neuveriteľne silná a odolná 90° markíza je dodávaná vo výbere 3, 4 alebo 5 metrov polomeru. Farba konštrukcie sa upraví na želanie podľa vzorkovníka RAL v ľubovoľnom odtieni bez príplatku.


Markíza vejár 180
180°

Jedinečný životný priestor, ktorý vám iná markíza neposkytne

Markíza Vejár je štíhla, elegantná a súčasne pôvabná, pripravená dopĺňať architektonické rysy vášho domova. Jej atletické, neuveriteľne silné a odolné ramená vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú pripravené tak, aby vás chránili vo veterných a mokrých dňoch. Jednoduchosť 180° markízy je jedným z jej najpôsobivejších rysov. Ovládanie je buď motorické, alebo manuálne. Markíza sa jednoduchým pohybom poľahky odpojí zo stredového bodu spojenia a bezpečne uloží vaše markízy až do ďalšieho použitia. Vyloženie ramien je priamo úmerne závislé od celkovej šírky markízy. Pri 6m šírke je vyloženie ramien 3 m, pri 8 m šírke je vyloženie 4m a pri 10 metrovej šírke je vyloženie ramien až 5 metrov. Farba konštrukcie sa upraví na želanie podľa vzorkovníka RAL v ľubovoľnom odtieni bez príplatku.


Markíza vejár 270
270°

Transformácia vonkajšieho rohu vášho domu či kaviarne

Unikátny dizajn 270 stupňovej markízy umožňuje elegantné a ničím neopakovateľné zatienenie vonkajšieho rohu. Bezkonkurenčná sila našej dizajnom jedinečnej markízy poskytuje prekvapivo robustné riešenie aj v exponovaných oblastiach a napriek tomu požíva jednoduchosť a pôvab ramenných markíz. 

Vyloženie dĺžky ramien si môžete zvoliť od 3 do 5 metrov. Farba konštrukcie sa upraví na želanie podľa vzorkovníka RAL v ľubovoľnom odtieni bez príplatku.


Markíza vejár 360
360°

Samostatne stojaca markíza

Markízu Vejár vo vyhotovení 360° nie je možné porovnať so žiadnym iným typom markízy. Vďaka konštrukčnému riešeniu vytvára podmienky pre omnoho všestrannejšie využitie oproti klasickým markízam ako v domácich podmienkach rovnako aj v rekreačných, alebo komerčných oblastiach.

Atraktívny vzhľad a celková vizuálna príťažlivosť ruka v ruke s úžitkovými vlastnosťami ju predurčuje ako ideálneho spoločníka k posedeniu s priateľmi. Jednoduché ovládanie je nepochybne jedným z najpôsobivejších rysov markízy. Rozmer markízy v priemere dosahuje hodnoty od 6 až do 10 metrov. Farba konštrukcie sa upraví na želanie podľa vzorkovníka RAL v ľubovoľnom odtieni bez príplatku.